zsborowymlyn.lipnica.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wycieczka do Norwegii

Email

Nagroda dla laureatów IV Mistrzostw Kół Polarnych – wycieczka do Norwegii Emilia Fałek i Agnieszka Pych Lipinska wraz z opiekunką Koła Polarnego „Śnieżna Gwiazda” Barbarą Dominiak miały okazję pojechać na wycieczkę do Norwegii zorganizowaną przez Stowarzyszenie Koło Polarne w dniach 21 – 24 sierpnia 2019 r. Pierwszy dzień podróży to zwiedzanie Gdyni i nocleg w hotelu przy lotnisku w Gdańsku. Drugi dzień był dniem pełnym wrażeń: lot samolotem na trasie Gdańsk – Oslo, wywiad dla radia Wataha w Oslo, spotkania z bardzo ciekawymi ludźmi i pierwszy etap zwiedzania Oslo (Parlament. Pałac Królewski, Ratusz). Kolejny dzień przeznaczony był na zwiedzanie: rejs po Oslofjordzie, zwiedzanie muzeów na półwyspie Bygdoy - Skansen, Muzeum Łodzi Wikingów, Kon Tiki i Fram, wizyta na Holmenkollen i wjazd na skocznię narciarską. Ostatni dzień wycieczki to zwiedzanie Parku Frogner z rzeźbami Gustava Vigenalnda oraz centrum miasta z wejściem na punkt widokowy znajdujący się na dachu Opery. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i nowych doświadczeń. Z niecierpliwością czekamy na następne Mistrzostwa Kół Polarnych.

 

 

Aktualności

Drzewka szczęścia

Uczniowie klasy III wykonali piękne cukierkowe drzewka szczęścia, które zdobią ich pokoje. Miejmy nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich czasie przyniosą im ...

Nowości

Czytaj więcej

Studium architektoniczne budowli - prace uczniów

Zadaniem uczniów klasy VII było wykonanie studium architektonicznego wybranej przez siebie budowli/budynku. Może w przyszłości wyrosną z nich architekci na miarę Daniela Libeskinda :)  Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Prace klas V - VI SP

Uczniowie klasy V i VI wykorzystując wszelkie dostępne materiały zbudowali statki kosmiczne. Niektórzy wykazali się bardzo dużą wyobraźnią i pomysłowością :) Zapraszamy do galerii :)Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Ozdoby świąteczno - wiosenne

Uczniowie klas VI-VII w ramach zajęć plastycznych wykonali ozdoby świąteczno-wiosenne. Ozdoby będą piękną dekoracją podczas Świąt Wielkanocnych.Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Wielkanocne prace uczniów

🐣🐰Uczniowie klas I-III na zajęciach z informatyki, pracując w domu, wykonali piękne świąteczne kartki w programie Paint. Niektóre z nich prezentujemy poniżej, życząc tym samym Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, uczniom, rodzicom i sympatykom naszej szkoły spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pogody ducha i błogosławieństwa Zmartwychwstałego Jezusa w tak trudnym dla wszystkich czasie 🐰🐣  Więcej ...

Nowości

Czytaj więcej

Kartka dla medyka

Klasa III wzięła udział we wspólnej akcji edukacyjnej "Kartka dla medyka". Jest to ogromna wdzięczność i podziękowanie wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, sanitariuszom, ratownikom za ich trudną pracę w czasie epidemii koronawirusa. Te skromne kartki są wyrazem ...

Nowości

Czytaj więcej

Przywitanie wiosny

Uczniowie klasy III w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, ucząc się w domu, wykonali piękne prace plastyczne, którymi przywitali ...

Nowości

Czytaj więcej
More in: Nowości